مسئول برنامه های کاروان زیرسایه خورشید دراستان گفت: کاروان‌ خدام آستان قدس رضوی یکشنبه هشتم مردادماه وارد سیستان وبلوچستان می‌شوند.

حسین یوسفی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصرهامون با اعلام این خبر اظهار داشت: کاروان زیرسایه خورشید مشتمل بر روحانی و خدام آستان قدس رضوی به همراه پرچم متبرک حرم مطهر همزمان بادهه کرامت،روز یکشنبه ۸ مرداد از فرودگاه کنارک وارد استان می شوند و پس از آن در شهرستان هاي کنارک، نیکشهر، ایرانشهر، بزمان، دلگان، جلگه چاه هاشم، خاش، زاهدان و هامون، شهرعلی اکبر، زابل، نیمروز، هیرمند، زهک و بنجارحضور مي يابند.

وی با بیان اینکه اجرای بیش از 100برنامه در 15شهر استان طی حضور این گروه در استان برنامه ریزی شده است، ادامه داد: حضوردرتیپ تفنگداران دریایی منطقه سوم دریایی ارتش، گردان خلبانان پایگاه دهم شکاری برادران دل حامد، دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم و ترور، دلجویی از خانواده های نیازمند، غبارروبی مزارشهدای گمنام از برنامه های این کاروان است.

مسئول برنامه های کاروان زیرسایه خورشید دراستان از دیگر برنامه های این کاروان را عیادت بیماران در بیمارستان، دیدار با نادمین درندامتگاه، دیداربامرزبانان غیور، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، حضوردربرنامه زنده شبهای کویر، دیدار با فرزندان خانه امام حسن مجتبی(ع)، سفره اطعام رضوی، توزیع ارزاق، شرکت درجشن هایی که در مساجد و محافل مذهبی به مناسبت میلاد امام رضا (ع) تشکیل می شود، خواند و افزود: برگزاری مسابقه دلنوشته های رضوی و عکس کاروان خدام رضوی نیز از دیگر برنامه های این گروه در مدت حضورشان در استان است.

وی خاطر نشان کرد: این فعالیت ها با تلاش بیش از 200نفرازجوانان عضو تشکل جوانان رضوی طی یک هفته فرهنگی در سطح استان برگزار می شود.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :